"Am venit sa joc la o noua echipa sic red ca voi avea o treaba buna de facut aici. Nu stiu ce se va intampla inca, prima impresie conteaza. Il cunosc pe Hirschfield cu care am jucat. Am auzit de doua mari echipe din Romania: Steaua si Dinamo", a spus Kone.