Incredibil! Reghecampf s-a suparat pe jucatori dupa ce a umilit-o pe CFR! Prima reactie dupa macelul cu 4-2

Laurentiu Reghecampf CFR Cluj Concordia Chiajna Superliga
Data publicarii: Duminica 22 Aprilie 2012, 21:04
Data actualizarii: Duminica 22 Aprilie 2012, 21:07

CFR CLUJ 2-4 CHIAJNA | Reghecampf nu a fost ascultat de jucatorii sai in totalitate. Asta l-a deranjat chiar daca a facut spectacol la Cluj.

Reghe spune ca nu intelege de ce jucatorii sai s-au retras in repriza a doua cu CFR, desi el le-a cerut sa mai dea goluri.

A fost 4-1 la pauza pentru Chiajna, iar in repriza a doua doar Ronny a mai marcat.

"M-a multumit mai mult prima repriza, ca am marcat si nu am ratat ca la meciul cu Dinamo.

"Am jucat mai preventiv in repriza a doua, dar nu stiu de ce, ca nu le-am cerut asta jucatorilor.

"Ma intereseaza cel mai mult si sunt bucuros ca pentru prima data am trecut peste linie, nu mai suntem la retrogradare. Trebuie sa continuam ce am inceput pe 5 ianuarie.", a declarat Reghecampf la DigiSport, dupa meci.