"Coltescu sa mearga la tratament!" Gigi Becali nu a mai suportat! Reactia patronului Stelei in clipa in care Budescu a marcat in poarta lui Cojocaru

Steaua Astra Giurgiu Gigi Becali Superliga
Data publicarii: Miercuri 12 August 2015, 23:09
Data actualizarii: Miercuri 12 August 2015, 23:51

ASTRA 2-0 STEAUA | Doar o ora a rezistat Gigi Becali in tribune la meciul cu Astra.

Steaua a avut doua goluri anulate in prima repriza, iar Ion Craciunescu a anuntat la pauza ca ambele decizii ale lui Coltescu au fost gresite.

In partea a doua, Astra a primit un penalty acordat destul de usor, iar asta a fost limita la care Gigi Becali a mai putut rezista in meciul de la Giurgiu.

Dupa o ora de joc, Budescu marca golul de 2-0 pentru Astra in fata Stelei, pentru ca in clipa aceea Gigi Becali sa cedeze si sa paraseasca loja stadionului din Giurgiu.

"Coltescu sa mearga la tratament!", a declarat Gigi Becali la iesirea de pe stadion, potrivit DigiSport.

Vedeti aici toate fazele meciului Astra - Steaua.