"E vital sa castigam cu Astra!" Nicusor Stanciu e dezamagit de faptul ca a scapat victoria printre degete cu Dinamo
![E vital sa castigam cu Astra! Nicusor Stanciu e dezamagit de faptul ca a scapat victoria printre degete cu Dinamo](https://res.sport.ro/assets/sport/2016/03/06/image_galleries/612531/e-vital-sa-castigam-cu-astra-nicusor-stanciu-e-dezamagit-de-faptul-ca-a-scapat-victoria-printre-degete_size6.jpg)
Dinamo 1-1 Steaua, in primul meci din playoff.
Nicusor Stanciu a fost unul dintre cei mai buni jucatori de pe teren la meciul dintre Dinamo si Steaua. Acesta a dat o pasa de gol, in prima repriza, la golul lui Hamroun, ramanand periculos pana pe finalul meciului.
"Ne doream foarte mult victoria, cred ca ne-a scapat la ultima faza, la ocazia lui Tade. Sper ca Hamroun sa revina cat mai repede, sa nu stea mult pe bara. Marica a iesit cu ceva dureri, nu stiu exact ce are, sper sa nu fie nimic grav si sa il avem la urmatorul meci. Multumesc galeriei ca a venit la meci si a fost alaturi de noi, eu personal m-am simtit foarte bine ca i-am avut alaturi. Este vital sa castigam cu Astra, e singurul lucru care ne ajuta", a spus Nicusor Stanciu dupa meci.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News