Dezastru in amicalul cu Sahtior in 135 de secunde: "Bine ca s-au oprit la 5 goluri!" A cazut nocturna in timpul meciului

Data publicarii: Luni 10 Februarie 2014, 21:45
Data actualizarii: Luni 10 Februarie 2014, 21:53

►E Valen-Team: golul pluteste in aer! Vineri LIVE Sport.ro: Special Steaua – Chiajna! FA CUP: Sambata 14:45 Sunderland – Southampton si duminica 18:00 Arsenal – Liverpool!

3 goluri in 2 minute si 15 secunde! Asta-i o stire chiar si pentru Pustai, profesorul de matematica de la Pandurii pe care Mircea Lucescu l-a batut cu 5-1. Lucescu n-a avut mila de Pandurii. Le-a dat o palma de goluri.

"E bine ca s-au oprit la 5" a spus Buleica.

La pauza a cazut nocturna in Turcia, unde s-a jucat amicalul dintre Sahtior si Pandurii. Dupa 4-0 la pauza, Pandurii s-au trezit in repriza a doua, care s-a terminat la egalitate, 1-1. Breeveld a dat singurul gol al Pandurilor, dar cel mai frumos al meciului.

"Trebuie sa recunoastem ca am intalnit o echipa foarte puternica" a spus Parvulescu.