Ce fost stelist a ajuns sef de santier! Superliga Ce fost stelist a ajuns sef de santier! SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: Dupa ce s-a lasat de fotbal, fostul stelist Florentin Dumitru a gasit o modalitate inedita de a face bani - s-a facut sef de santier. Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Florentin Dumitru "Florentin are cateva echipe de muncitori si face case. Momentan, numai case, nu blocuri. Printre cei care au apelat la serviciile lui sunt si patru sau cinci fotbalisti", a dezvaluit un apropiat al "Piticului" pentru Cancan. Articol recomandat de stirileprotv.ro Emma Watson, apariție rară în cadrul unui eveniment din Londra. Cum s-a afișat actrița din Harry Potter | GALERIE FOTO Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News