'Ce fac, ma, astia?' Fanii au INGHETAT! Capitanii de la Steaua si Rapid i-au imbolnavit pe suporteri! Faze HORROR in Giulesti

Alex Bourceanu Marcos Antonio Steaua Superliga
Data publicarii: Duminica 29 Aprilie 2012, 22:17
Data actualizarii: Duminica 29 Aprilie 2012, 22:18

Capitanii de la Rapid si Steaua au avut un meci de cosmar in Giulesti! Oamenii in care antrenorii isi pun toata increderea in teren n-au aratat ca merita banderolele!

Marcos Antonio a respins neglijent, cu capul, pana la Tanase, care a deschis scorul in minutul 29, apoi a degajat in Tatu si putea sa mai contribuie decisiv la un gol al Stelei cu 9 minute mai tarziu. Brazilianul a degajat in Tatu, mingea a sarit la Mihai Costea, care n-a putut sa-l bata pe Coman in duel 1 contra 1!

Si omul cu banderola de la Steaua, Alex Bourceanu, are toate motivele sa fie nemultumit de jocul sau din prima repriza. In minutul 33, a tratat cu lejeritate o faza la 30 de metri de poarta lui Tatarusanu, Alexa a recuperat si i-a pasat lui Nicolae Grigore, care a facut 1-1 cu un sut plasat din afara careului (33).