Steaua, 2-1 cu Dinamo in El Clasico de Romania! Rednic si-a anuntat plecarea dupa victoria cu Viitorul! Comenteaza etapa:

Superliga
Data publicarii: Duminica 11 August 2013, 22:00
Data actualizarii: Duminica 11 August 2013, 23:51

Vineri
Botosani, pe primul loc dupa patru etape: FC Brasov 1-2 Botosani.

Sambata
Chirila are echipa de Liga 1! Concordia 1-0 Corona! Brasovenii au jucat 80 de minute in 10 oameni! Manea a injurat arbitrul!
Timisoara e pe primul loc in Liga I! Szekely nu poate fi oprit de NIMENI! Cum s-a marcat in Sageata 1-2 Poli Timisoara
Vatca l-a lovit fara minge pe Kapetanos! CFR 2-1 Viitorul! Deac si-a pus fanii in cap, la un 11 metri ratat! Batin a jucat senzational si a marcat doua goluri!

Duminica
Otelul 1-2 Petrolul! Ploiestenii au fost salvati pe final, de Hamza! Sa vine Swansea!
Astra 3-1 U Cluj! Antrenament cu public la Galati! Budescu si Ivanovski sunt la 100% pentru Europa League!
Ceahlaul 1-0 Pandurii! Super golul lui Stana a distrus-o pe Pandurii! Cum arata sindromul 'Europa'
Dinamo 1-2 Steaua! Latovlevici, super gol si penalty ratat! Doua bare pentru Steaua!