AFC HERMANNSTADT 1-1 FC BOTOSANI. Meciul trebuia sa se joace ieri, dar am fost amanat din cauza vremii | VIITORUL 0-0 CONCORDIA, ASTRA 1-2 IASI, CFR CLUJ 0-0 DUNAREA

Superliga ASTRA - POLI IASI
Live Blog
LIGA 1
Data publicarii: Luni 12 Noiembrie 2018, 15:44
Data actualizarii: Luni 12 Noiembrie 2018, 15:44

Urmareste meciurile din etapa a 15-a a Ligii 1 pe WWW.SPORT.RO!

15:43 12 Nov
HERMANNSTADT 1-1 FC BOTOSANI

Min 77 GOL Hermannastadt! Gazdele au reusit sa revina destul de rapid: Tatar egaleaza.
Min 63 GOL Botosani! Rodriguez deschide scorul din penalty.

17:11 11 Nov

HERMANNSTADT 0-0 FC BOTOSANI

Partida a fost amanata initial cu o ora! Ceata densa de la Targu Mures face imposibila disputarea partidei in acest moment.

Pana la urma, partida a fost amanata pentru luni la ora 14.00.

AFC Hermannstadt:

Cabuz - Company, Parvulescu, Dandea, Mijuskovic, Tatar - Serediuc, Dalbea, Dumitriu - Blanaru, Tsoumou
Rezerve: Niga, Stoica, Acsinte, Pedro, Antonov, Nkololo, Herghelegiu

FC Botosani
Fraisl - Patache, Miron, Chindris, Chitosca - Rodriguez, Karaboue - Golofca, Papa, Fabbrini - M Roman
Rezerve: Trujic, Brekalo, Ongenda, Florescu, Corban, Fulop, Pap

17:17 10 Nov

VIITORUL 0-0 CONCORDIA

Gazdele au avut cea mai mare ocazie in minutul 88, insa sutul din careu a trecut peste poarta. Concordia a avut si el o oportunitate mare, prin Panait, cel care a driblat si portarul dar a trimis pe langa din afara careului.

Viitorul:

Cojocaru - Boboc, Tiru, Mladen, De Nooijer, Baluta, Vina, Artean, Hagi, Matan, Dragus

Concordia:

Greab - Barboianu, Albu, Leca, Fota, Gorobsov, Prepelita, Mazarache, Cristescu, Panait, Batin

15:05 10 Nov

ASTRA 1-2 POLI IASI

Min 59. GOOOL POLI IASI! Andrei Cristea inscrie din penalty! Iasul produce surpriza chiar daca a ramas in 10 inca din prima repriza!