Adio Europa! Ceahlaul 0 - 0 Unirea Urziceni

Autor: Sport.ro
Luni 24 Martie 2008, 18:06
URZICENIUL S-A INCURCAT CU CEAHLAUL LUI HIZO

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Uziceniul se indeparteaza incet dar sigur de cupele europene. Dupa ce a facut 0 la 0 cu liderul CFR Cluj, acum trei etape, moldovenii le-au pus bete in roate si oamenilor lui Dan Petrescu. Uziceniul se pregateste sa zica la revedere cupelor europene - oamenii lui Dan Petrescu n-au scos asta seara decat un punct de la Piatra Neamt.

In minutul 29 Urizceniul putea deschide scorul - insa portarul Savu a respins lovitura de cap trimisa de Bogdan Stancu. Ceahlaul a scapat cu mult noroc de gol si in ultimele momente ale meciului cand Danalache a luat la tinta bara - care le-a salvat moldovenilor un punct pretios in lupta pentru evitarea retrogradarii.

FULLSCREEN
  • /
Cum ajunge Firea din Voluntari la primărie în doar 20 de minute, luni, prin trafic infernal