VIDEO Show nebun in Italia! Lavezzi a SUTAT in antrenor! Cagliari 3-3 Napoli!

Data publicarii: Duminica 13 Decembrie 2009, 08:55
Data actualizarii: Duminica 13 Decembrie 2009, 10:08

Cagliari si Napoli au facut spectacol ieri in Italia unde au terminat la egalitate 3-3 dupa un meci nebun cu eliminari si scandal.

Napoli parea sa aiba victoria in mana dupa ce in minutul 65 conducea in deplasare cu 2-0 prin golurile lui Lavezzi si Pazienza.

Au urmat insa 15 minute de foc in care Cagliari a preluat conducerea prin golurile lui Larrivey, Matri si Jeda. Nervii au explodat pe final: in minutul 90 Lavezzi a primit al doilea galben si a fost trimis direct la vestiare pentru ca a tras puternic cu mingea in antrenorul celor de Cagliari - Allegri.

Lavezzi si-a revenit repede la vestiare unde a facut show dupa ce in minutul 96 Bogliacino a marcat golul egalizator!

Egalul spectacular al celor  2 echipe nu schimba cu nimic pretentiile europene de la Cagliari si Napoli!