MOMENT FABULOS in fotbal: Omul care vrea s-o DISTRUGA pe Barcelona a dat hattrick in 6 minute! Ce a reusit Bayern in ultimul meci e SENZATIONAL! VIDEO

Mario Gomez Bayern Munchen Germania
Data publicarii: Miercuri 17 Aprilie 2013, 15:26
Data actualizarii: Miercuri 17 Aprilie 2013, 15:26

N-a prins decat 7 meciuri ca titular in acest sezon de Bundesliga, dar s-a folosit la maximum de sansele pe care le-a avut!

Mario Gomez n-a avut nevoie decat de 6 minute pentru a inscrie de 3 ori in meciul de cupa cu Wolfsburg! Bayern a castigat semifinala cu 6-1 si il asteapta pe Maxim in meciul care poate aduce inca un trofeu pentru supercampioana de pe Allianz Arena. Daca Stuttgart o bate pe Freiburg, mijlocasul roman se va lupta pentru Cupa intr-o super partida cu Bayern.

Adversarii liderului din Bundesliga au motive serioase de panica! Bayern a aratat forta maxima si in fata lui Wolfsburg! Intrat in minutul 77 in locul lui Mandzukic, Gomez a marcat de 3 ori in minutele 80, 83 si 86!

A ajuns la 13 goluri marcate in 24 de meciuri, chiar daca a fost folosit putin in 2012-2013. Pentru a-i arata ca sunt alaturi de el, fanii i-au facut site imediat dupa meci DINAMITEI Gomez, care poate fi declansata la o simpla apasare pe buton! Pana sa se bucure la golurile lui, suporterii se distreaza pe melodia care i-a fost dedicata!

Vezi aici golurile din Bayern 6-1 Wolfsburg!

INTRA AICI pentru a-l declansa pe explozibilul Gomez! :)