Gol FABULOS marcat de Thomas Muller pentru Bayern! Foarfeca SUPERBA venita de nicaieri

Autor: Sport.ro
Duminica 21 Februarie 2016, 11:21

Bayern a castigat iar in Bundesliga. Oamenii lui Guardiola s-au antrenat pentru meciul cu Juventus din Champions League in fata lui Darmstadt.

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Bayern a intrat la pauza condusa dupa golul lui Wagner. Dubla lui Muller si golul lui Lewandowski au rezolvat insa victoria pentru Bayern in repriza a doua. Cel de-al doilea gol marcat de atacantul neamt a fost cu totul special. Muller a inscris dintr-o foarfeca executata perfect si l-a facut pe Guardiola sa aplaude entuziasmat.