FOTO Antonela Roccuzzo nu s-a mai putut abține! Cum a reacționat la lovitura liberă transformată de Lionel Messi în prelungiri

Franta
Data publicarii: Duminica 19 Februarie 2023, 16:31
Data actualizarii: Duminica 19 Februarie 2023, 16:47

PSG a obținut o victorie importantă în Ligue 1, în etapa a 24-a din competiția internă, scor 4-3 cu Lille.

Dubla lui Kylian Mbappe, golul lui Neymar și lovitura liberă transformată de Lionel Messi în minutele de prelungire au adus trei puncte importante pentru formația antrenată de Christophe Galtier.

Antonela Roccuzzo, reacție de milioane la golul marcat de argentinian

Victoria pentru PSG a venit în minutele de prelungire, după ce Lionel Messi a executat perfect o lovitură liberă și a adus cele trei puncte.

Imediat după transformarea spectaculoasă, soția argentinianului nu și-a mai putut stăpâni bucuria și a sărit în sus, alături de persoanele cu care se afla alături.

În urma acestui rezultat, PSG și-a consolidat poziția de lider, cu 57 puncte, urmată de Olympique Marseille, cu 49 puncte, dar un meci mai puțin disputat.