"Noi cu cine tinem?" Situatie incredibila in Liga a 4-a la partida Rapid vs Rapid! Pe cine sustin suporterii

Data publicarii: Sambata 30 Septembrie 2017, 17:22
Data actualizarii: Sambata 30 Septembrie 2017, 20:02

Astazi a avut loc in liga a 4-a duelul dintre Academia Rapid si AFC Rapid.

Daniel Pancu si Daniel Niculae au intrat pe teren din primul minut al meciului dintre AFC Rapid si Academia Rapid pentru echipa oaspete. Olariu a deschis scorul pentru Academie. Iacob a dublat avantajul in repriza a 2-a. Daniel Pancu a fost schimbat in minutul 30 dupa o accidentare la genunchi. Partida s-a terminat 3-0 pentru Academia Rapid.

500 de suporteri sunt prezenti la duelul rapidistilor din liga a 4-a iar atmosfera este una neasteptata pentru giulesteni - fanii sunt linistiti si .. sustin ambele echipe! Galeria prezenta pana acum la meciurile Academiei nu s-a prezentat, probabil pentru a nu se naste controverse.

”Nici nu stiu ca suporter cum te simti. Eu, unul, nu m-as duce la un astfel de meci! M-am gandit sa nu joc, nu as putea, dar apoi mi-am spus ca daca nu o voi face atunci ar insemna ca nu cred in proiectul nostru”, a spus Daniel Pancu inainte de meci.