Dorinel Munteanu a fost aproape sa dea lovitura dar a fost egalat de Spartak cu un GOL GENIAL! VIDEO Sutul magic care s-a oprit doar in vinclu:

Fotbal extern
Data publicarii: Duminica 04 August 2013, 22:01
Data actualizarii: Luni 05 August 2013, 11:28

►Rrrraaaul Ruuusescu pe Teatrul Viselor: Man United – Sevilla, vineri 20:30, IN DIRECT la Sport.ro si Voyo.ro!

Kuban era sa produca surpriza dupa ce a intors scorul in fata lui Spartak.

Oaspetii au deschis scorul in minutul 20, insa Balde si Dealbert au marcat in a doua repriza cate un gol, pentru echipa lui Dorinel Munteanu.

Acesta voia sa il razbune si pe Dan Petrescu, umilit de Spartak etapa trecuta, cu 4-1.

Gigel Bucur a jucat tot meciul la Kuban, in timp ce vedeta adusa in aceasta vara, Djibril Cisse, a fost schimbam in minutul 54.

Vezi golul genial marcat de Movsisyan, in minutul 75, prin care Spartak a egalat la 2 - CLICK AICI