N'Genuncheati de la 11 metri! Vezi cele 5 goluri si penaltyul ratat de N'Doye: Vaslui 1-4 Fenerbahce VIDEO EXCLUSIV

Data publicarii: Miercuri 08 August 2012, 22:57
Data actualizarii: Miercuri 08 August 2012, 23:54

Vaslui 1-4 Fenerbahce! Moldovenii au fost distrusi de turci pe teren propriu, dupa ce N'Doye a ratat penalty la scorul de 1-1.

Vaslui: Coman - Salageanu, Charalambous, Varela, Milanov - Sinmartean, N'Doye, Caue, Antal - Stanciu, Niculae
Rezerve: Straton, Celeban, Sburlea, Zsiga, Costin, Cordos, Buhaescu

Fenerbahce:
Demirel, Korkmaz, Ali Kaldirim, Irtegun, Alex, Kuyt, Cristian, Sahin, Topuz, Gonul, Caner
Rezerve: Gunok, Topal, Sow, Stoch, Senturk, Kesimal, Sam

__________________________

FINAL

Min 90: GOL Saw in minutul 90 dupa un sut la vinclu!

Min 80: Demirel mai apara o data! Vasluienii nu reusesc sa bage mingea in poarta.

Min 78: Incredibil!!!!!!!!!!! Antal scapa singur cu Demirel insa ii trimite mingea direct in brate!

Min 76: Ocazie buna pentru Sburlea, insa mingea se duce pe langa.

Min 74: GOL Kuyt dupa o centrare excelenta a lui Alex. Dani Coman nu a avut nicio sansa!

Min 70: GOL Kuyt dupa o executie fabuloasa direct in vinclu!

Min 68: Ocazie imensa pentru Bekir, care trage peste din 6 metri! CE NOROC pentru Vaslui!

Min 65: Centrare periculoasa a lui Topuz, retinuta cu siguranta de Coman!

Min 63: Incursiune pe drepta a turcilor, blocata bine de fundasii Vasluiului.

Min 60: Vasluiul nu isi gaseste ritmul dupa ratarea penaltyului!

Min 53: Incredibil, N'Doye rateaza penalty dupa ce trage pe centru!!!!!

Min 51: PENALTY PENTRU VASLUI!!!!!!!!!!!!!! A fost hent in careu!

Min 45: PAUZA! Vaslui si Fenerbahce sunt la egalitate cu meciul tur, dupa o repriza dominata pe rand de turci iar apoi de moldoveni.

Min 42: Pasa buna a lui Sinmartean, oprita de fundasii lui Fenerbace! Vaslui sta mai bine in teren in ultimele 10 minute.

Min 37: Milanov creaza PANICA in defensiva turcilor! Centrare respinsa cu greu de Egemen!

Min 33: Ocazie buna pentru Fener dupa ce Bekir ramane singur in careu, insa acesta nu reuseste sa trimita spre poarta.

Min 30: Milanov trimite o pasa geniala in mijlocul careului, insa Stanciu trage pe mijlocul portii iar Demirel reuseste sa respinga mingea! CE OCAZIE pentru Vaslui!!!

Min 26: Inca un sut periculos al turcilor, care trece putin pe langa poarta lui Coman! Vasluiul sta slab in aparare in acest inceput de meci.

Min 21: Sut periculos al lui Alex, putin pe langa poarta lui Coman!

Min 16: Lovitura libera pentru Vaslui, executata bine de Sinmartean, insa turcii resping mingea.

Min 12: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Marius Niculae! Turcii dau pe langa minge in aparare si Marius Niculae inscrie la coltul lung!!!

Min 10: GOOOL Fenerbahce! Caner Erkin inscrie de langa Milanov, care nu a reusit sa respinga mingea cu capul

Min 5: Baietii lui sumudica au inceput in aparare meciul. Turcii sunt cu fundasii centrali la mijlocul terenului.

Min 1: A inceput meciul. Peste 1000 de turci in tribune!