Rezumate video: Meciul care l-a distrus pe Bergodi, Culio, Traore si Tamas goluri de vis!

CFR Cluj Dinamo Poli Timisoara Steaua Europa League
Data publicarii: Vineri 18 Septembrie 2009, 09:08
Data actualizarii: Vineri 18 Septembrie 2009, 15:28

STURM 0-1 DINAMO | REZUMAT VIDEO AICI

Dinamo castiga in Austria cu Sturm Graz si incepe perfect Grupele Europa League! Tamas a marcat unicul gol al meciului.

Meci nebun intre Dinamo si Sturm Graz, in care echipa lui Dario Bonetti a dominat total prima repriza si s-a aparat perfect pe final de meci, cand austriecii au atacat in forta!

CFR 2-0 COPENHAGA | REZUMAT VIDEO AICI

CFR Cluj a obtinut trei puncte importante, dupa o partida pe care a controlat-o inca din primul minut!

Culio si Traore au marcat 2 goluri de vis, iar CFR a mai avut un gol anulat pe nedrept.

AJAX 0-0 TIMISOARA | REZUMAT VIDEO AICI

Egal de aur pentru Timisoara pe Amsterdam Arena, in fata unui Ajax dezlantuit! Trupa lui Sabau a mizat pe aparare si a castigat!

Timisoara a inceput grupele Europa League la fel cum a inceput drumul In Europa - cu un egal. De data aceasta nu a mai dat gol si plecat nevinsa de la Amsterdam, 0-0 cu Ajax.

Cei peste 50.000 de olandezi care au venit pe Amsterdam Arena sa vada primul duel al lui Ajax cu o echipa romaneasca nu i-au speriat pe timisorenii lui Sabau, care au rezistat eroic.

STEAUA 0-0 SHERIFF | REZUMAT VIDEO AICI

Sheriff Tiraspol i-a stricat debutul lui Cristi Tanase la Steaua! Trupa lui Bergodi nu a reusit decat un egal cu formatia din Moldova, pe un teren prost si un stadion fara spectatori.

La pauza s-a consumat momentul meciului. Becali a incercat sa intre peste jucatori in vestiar, dar a fost oprit de Bergodi, demis pentru un gest care l-ar fi jignit pe patronul Stelei. Afla aici totul despre demiterea lui Bergodi si numirea lui Stoichita la Steaua.