VIDEO Maraton fotbalistic pe PRO Arena și VOYO | Ronaldo, înfrângere la debutul în Europa League

Europa League Conference League Koln Manchester United Nice Europa League
Data publicarii: Joi 08 Septembrie 2022, 23:57
Data actualizarii: Vineri 09 Septembrie 2022, 00:03

Meciurile din Europa League și Conference League sunt transmise ÎN DIRECT de PRO TV, Pro Arena și VOYO.

Nice - Koln 1-1

Minutul 90+3: FINAL DE MECI!

Minutul 62: GOOOL Nice! Francezii restabilesc egalitatea.

Minutul 19: GOOOL Koln! Germanii deschid scorul în Franța prin reușita lui Tigges.

Fenerbahce - Dinamo Kiev 2-1

Minutul 90+4: FINAL!

Minutul 90+3: GOOOL Fenerbahce! Batshuayi duce scorul la 2-1 în prelungirile partidei.

Minutul 64: GOOOOL Dinamo Kiev! Echipa lui Mircea Lucescu restabilește egalitatea prin Tsygankov.

Minutul 35: GOOOL Fenerbahce! Gustavo Henrique a deschis scorul după ce a reluat cu capul o minge centrată din corner.

Manchester United - Real Sociedad 0-1

Minutul 59: GOOOL Real Sociedad! Spaniolii deschid scorul din penalty pe Old Trafford, prin Mendez.

Lazio - Feyenoord 4-2, LIVE pe VOYO (grupa F Europa League)

Minutul 88: GOOOL Feyenoord! Gimenez reușește ”dubla” pe Olimpico.

Minutul 69: GOOOL Feyenoord! Gimenez reduce din diferență.

Minutul 63: GOOOL Lazio! Vecino reușește ”dubla” și duce scorul la 4-0.

Minutul 28: GOOOL Lazio! Vecino înscrie pentru 3-0.

Minutul 15: GOOOL Lazio! Anderson duce scorul la 2-0.

Minutul 4: GOOOL Lazio! Italienii deschid scorul prin Luis Alberto.

Steaua Roșie Belgrad - AS Monaco 0-1

Minutul 74: GOOOL AS Monaco! Francezii deschid scorul la Belgrad prin Embolo.

Maraton fotbalistic în Europa League și Conference League, ÎN DIRECT pe Pro Arena și VOYO, de la 19:45 și 22:00

De la 19:45, Nice, echipa lui Rareș Ilie, va înfrunta formația germană Koln, în Conference League, în timp ce Dinamo Kiev, formația antrenată de Mircea Lucescu, va da piept cu Fenerbahce, în Europa League.

De la 22:00, Manchester United, formația lui Cristiano Ronaldo, va înfrunta Real Sociedad, pe Old Trafford, în Europa League. De la aceeași oră, Lazio va primi vizita lui Feyenoord, iar Steaua Roșie Belgrad se va duela cu AS Monaco.