Cehia viseaza la calificare: Grecia 1-2 Cehia! Doua goluri in 3 minute! Greseala incredibila a lui Cech! VEZI GOLURILE 3D

Grecia Cehia Euro - Goluri 3D
Data publicarii: Marti 12 Iunie 2012, 22:10
Data actualizarii: Marti 12 Iunie 2012, 22:18

Cehia si-a revenit dupa socul din prima etapa, cand a fost invinsa de Rusia cu 4-1. Cehii au invins Grecia si pot spera la calificare.

Cehii au inceput furtunos partida de la Worclaw si au reusit sa marcheze de doua ori in primele 6 minute.

Avantajul luat, dupa reusitele lui Jiracek si Pilar, le-a fost suficient cehilor sa obtina victoria. Gekas a inscris in minutul 53, dupa o gafa a lui Cech, si meciul s-a terminat 2-1.

Pentru a se califica, cehii au nevoie de o victorie in ultima etapa, cu Polonia, in timp ce grecii au o misiune imposibila in fata Rusiei, cea mai puternica echipa din grupa A.

'3: Jiracek

'6: Pilar

53: Gekas