VIDEO Golul lui Denis Drăguș la EURO 2024, împotriva Ucrainei

VIDEO Golul lui Denis Drăguș la EURO 2024, împotriva Ucrainei EURO 2024

Denis Drăguș a marcat al treilea gol al României la EURO 2024 și a dus scorul din meciul cu Ucraina la 3-0. Golul a fost validat de VAR. Vezi video exclusiv cu golul lui Drăguș pe sport.ro.

La doar patru minute după ce Răzvan Marin a dus scorul la 2-0 pentru România, în minutul 57, Denis Drăguș a majorat diferența.

Dennis Man dribleză un fundaș ucrainean și pătrunde în careul de 16 metri, trimite în fața porții, unde Drăguș pune "latul" și trimite mingea în plasă.

Meciul România – Ucraina este în direct pe PRO TV și online pe VOYO și live text pe sport.ro.