VIDEO! DRAMA traita de Rotariu dupa penaltyul ratat cu CFR Cluj! Ce au facut fanii cand l-au vazut daramat pe teren

Dorin Rotariu a trait o adevarata drama aseara pe National Arena.

Rotariu a fost jucatorul care a ratat penaltyul decisiv, iar CFR Cluj a castigat Cupa Romaniei la capatul unui meci dramatic.

Dinamo a condus cu 2-0 in prima repriza, insa CFR a egalat pana in minutul 89 si a dus meciul in prelungiri. Partida s-a decis in cele din urma la loviturile de departajare.

Dupa ce a ratat penaltyul cu CFR, Rotariu a parut daramat pe teren, iar fanii l-au luat in brate.

Rotariu este in continuare unul dintre cei mai afectati jucatori de la Dinamo, dupa moartea tragica a lui Ekeng. Dinamo i-a angajat un psiholog ca sa depaseasca acest moment dureros.

Coronavirus România, bilanț 13 aprilie. 3.883 de cazuri noi de infectare în ultimele 24 de ore