Tanase si Chipciu au INGROPAT-O pe Steaua! Executii lamentabile la loviturile de departajare! VIDEO toate fazele Chiajna 0-0 (4-3) Steaua:

Data publicarii: Miercuri 31 Octombrie 2012, 20:48
Data actualizarii: Joi 01 Noiembrie 2012, 00:30

Toate meciurile din Cupa Romaniei sunt pe VOYO.RO | Joi, 21.30: Pandurii - Dinamo | Programul complet AICI

CONCORDIA: Nita - Belu, Fl. Ilie, Leca, Ghionea, Bambara, Pana, Ispir, Popovici, Serediuc, Welington
Rezerve: Cobrea, Belica, G. Damian, Cretu, Zuluf, And. Stan, D. Stan
Antrenor: Ilie Stan

STEAUA: Stanca - Dumitras, Martinovic, Gardos, Parvulescu - Filip, Prepelita - Adi Popa, Balan, Costea - Rocha

FINAL - urmeaza penaltyuri

Min 113: Steaua incearca sa isi creeze ocazii de gol insa jucatorii lui Ilie Stan se apara bine. Jocul merge sigur spre penaltyuri!

PAUZA - s-a terminat prima repriza de prelungiri

Min 100: Tibi Balan vede ROSU pentru al doilea galben, dar arbitrul il cheama inapoi dupa cateva secunde pentru ca nu mai avea cartonas!

Min 95: Zuluf scapa singur spre poarta Stelei insa se impiedica in minge!!! Steaua scapa cu fata curata!

Min 91: Incep prelungirile, Steaua are in mare parte prima echipa pe teren in acest moment

PRELUNGIRI

Min 90: FANTASTIC! Balan trimite din foarfeca pe spate, Nita prinde mingea pe linia portii!

Min 88: Steaua incearca sa inscrie pe final dar jucatorii nu se mai gasesc in atac!

Min 82: Popovici scapa pe stanga insa trage in bratele lui Stanca!

<< >> Iese Costea, intra Nikolici

Min 81: Chiajna cere penalty dupa o intrare in careu a lui Parvulescu! La reluare se vede ca fundasul Stelei a jucat mingea!

Min 75: OCAZIE pentru Pana! Chiajna are prima ocazie mare cu adevarat in minutul 75! Sutul lui Pana e scos de Stanca!

Min 67: Costea incearca sa il surprinda pe Nita insa trimite slab pe poarta.

Min 60: OCAZIE MARE pentru Steaua, Costea primeste o pasa de la Chipciu, pe 12 metri in careu, insa trage cu latul mult pe langa!

Min 51: Stanca iese perfect pe o centrare a lui Wellington! Chiajna ar fi avut o ocazie imensa daca nu intervenea portarul Stelei.

Min 46: Reghe face doua schimbari

<< >> Tanase si Chipciu intra in locul lui Adi Popa si Prepelita

PAUZA la Chiajna: Steaua a dominat categoric prima repriza, avand nu mai putin de 5 ocazii de gol!

Min 41: OCAZIE Costea dupa o super cursa a olteanului, de aproape 40 de metri! Mingea s-a dus putin pe langa dupa un sut din 7 metri!

Min 36: Costea isi dribleaza un adversar in careu si cade imediat ce acesta pune mana pe el!

Min 32: SUT Tibi Balan de la 25 de metri, putin peste!

Min 28: OCAZIE Popa! Costea face o super faza in careul Chiajnei, pe stanga, si ii scoate in spate lui Popa, sutul acestuia fiind scos de sub bara de Nita.

Min 26: Chiajna are prima ocazie in minutul 26, dupa un sut de la distanta al lui Pana. Steaua domina teritorial meciul pana acum

Min 18: Rocha intra in careu pe partea stanga si trage la coltul lung, putin peste poarta!

Min 12: Costea primeste o centrare buna in careu insa trimite din voleu putin pe langa!

Min 10: Stelistii joaca tare in acest inceput de meci. Prepelita si Gardos au vazut ... dupa doua intrari dure

Secunda 10: OCAZIE IMENSA Popa! Acesta ramane singur cu Nita, in marginea careului, insa sutul la coltul lung e scos de portar.