Vai de MAMELE lor! Pandurii s-au batut singuri cu un autogol in minutul 91! Bonetti ramane si pentru derby! VEZI VIDEO Pandurii 1-2 Dinamo

Data publicarii: Joi 01 Noiembrie 2012, 20:54
Data actualizarii: Joi 01 Noiembrie 2012, 23:46

Pandurii 1-2 Dinamo | Dinamo s-a impus dupa ce au avut emotii pe final. Mamele si-a trimis in propria poarta in prelugiri si echipa lui Bonetti se pregateste de derbyul cu Steaua.

Pandurii: Mingote - Pleasca, Viera, Mamele, Vlad - Nistor - Voiculet, Radut, Cristea, Maxim - Grigoras

Dinamo: Balgradean - Nica, Luchin, Koulibaly, Pulhac - Boubacar, Grigore, Munteanu, Alexe, Alvarez - Tucudean
__________________________

FINAL

Min 91: GOOOOOOL Dinamo! Mamele isi trimite inexplicabil in propria poarta in minutul 1 de prelungiri!!!!

Min 83: Vieira inscrie dar arbitrul fluierase inainte!

Min 76: OCAZIE mare a lui Alexe, care reia din voleu de la 10 metri insa Mingote reuseste sa scoata.

Min 73: GOOOOOOOOOL Pandurii! Lemnaru inscrie la doar 2 minute dupa ce intra pe teren.

<< >> Iese Cristea, intra Lemnaru

Min 70: Sansa buna pentru Pandurii, Koulibaly respinge de pe 6 metri din fata lui Matulevicius.

<< >> Iese Radut, intra Boutadjine

Min 60: Ocazie pentru Pandurii, insa arbitrul fluiera fault inainte de lovitura de cap a lui Cristea!

<< >> Iese Munteanu, intra Issa Ba.

Min 57: Sut al lui Curtean, din marginea careului, din intoarcere, putin peste!

<< >> Iese Tucudean, intra Curtean

Min 47: SUT BUN al lui Nistor, de la 30 de metri, putin peste!

Min 46: A inceput repriza a doua! Gorjenii s-au instalat in atac

PAUZA

Min 45: BARA a lui Alexe!!! Sut fabulos din marginea careului, direct in transversala!

Min 42: Balgradean are o interventie incredibila la un sut al lui Cristea!

Min 36: GOOOL Dinamo!!! Alexe scapa pe contraatac si inscrie pentru Dinamo dupa o iesire gresita a lui Mingote!

Min 29: Pulhac este facut KO de o centrare! Medicii intervin repede, dinamovistul abia isi revine.

Min 22: Grigoras trage dintr-o pozitie buna, din careu, mult peste!

Min 7: Incredibil! Un caine a intrat pe teren si isi face nevoile in terenul lui Dinamo! :))

Min 6: Alvarez trimite de la 20 de metri, peste poarta, dupa o faza buna din lovitura libera pentru Dinamo.

Min 1: Partida a inceput. Poate fi ultimul meci al lui Bonetti pe banca lui Dinamo.