VIDEO. Gol FABULOS! E mai tare decat MINUNEA lui Zidane din finala Ligii! Cum ajungi din iad in RAI intr-o secunda

Miroslav Stoch Fenerbahce Campionate externe
Data publicarii: Luni 05 Martie 2012, 11:38
Data actualizarii: Luni 05 Martie 2012, 11:39

Super executia lui Zidane din finala Ligii Real - Leverkusen, in 2002, a intrat in majoritatea topurilor pentru cele mai tari goluri din istorie. Dar ce ziceti de faza asta?

Slovacul Miroslav Stoch a dat un gol absolut fabulos in meciul cu Genclerbirligi. Dupa numai 1 minut si jumatate de joc, Stoch a trimis un sut dement din afara careului, dupa un corner de pe partea dreapta, si a facut stadionul sa inghete.

Fenerbahce a batut cu 6-1, iar pe Stoch nu l-a putut opri NIMENI. A mai dat un gol pana la pauza si a fost declarat omul meciului!

In urma cu mai putind e o luna, Stoch il facea mare pe romanul Cernat. I-a dat o pasa perfecta de gol in meciul cu Karabukspor, pierdut de Fener in deplasare cu 2-1!