VIDEO GENIAL! Nu ai mai vazut un portar atat de nebun! Degajarea ORIGINALA care i-a lasat masca pe colegi:

Camerun Campionate externe
Data publicarii: Luni 21 Mai 2012, 19:45
Data actualizarii: Luni 21 Mai 2012, 19:55

In minutul 92 cand echipa lui era condusa, portarul nationalei Camerunului a decis sa degajeze mingea intr-un mod original

Egiptul a invins-o pe Camerun cu 2-1 intr-un amical disputat ieri in Sudan, cele 2 echipe pregatindu-se de preliminariile pentru CM din 2014 din Brazilia.

Mijlocasul lui Sunderland, Ahmed El-Elmohamady, a deschis scorul in minutul 41 pentru Egipt, Salah a egalat apoi in minutul 75. Golul victoriei a fost marcat de Abou Treika din penalty cu 10 minute inainte de final.

Faza meciului a fost facuta in minutul 92 de portarul Camerunului care a degajat intr-un mod original mingea.