Realul a inceput ERA Ancelotti, Ronaldo inscrie la primul meci sub comanda italianuluI! Executie MAGICA din lovitura libera, de la 25 de metri: VIDEO

Campionate externe
Data publicarii: Duminica 21 Iulie 2013, 23:15
Data actualizarii: Duminica 21 Iulie 2013, 23:52

►Macedonia URLA! Marti se anunta IADUL VarDARK - Steaua, 21:45 in direct PRO TV si Voyo.ro!

Real Madrid a inceput o noua era, cea a lui Carlo Ancelotti, antrenor sub comanda caruia galacticii vor sa castige La Liga si Champions League.

Noul Real al lui Ancelotti a inceput deja pregatirile in acest sens, jucand astazi un amical in compania celor de la Bournemouth.

La pauza, Realul a condus cu 3-0, gratie unei duble superbe a lui Ronaldo si a unui gol marcat de Khedira

In cele din urma, spaniolii s-au impus cu 6-0, gratie reusitelor lui Higuain, Di Maria si Casemiro, din repriza a doua.