Moment nemaivazut pe terenul de fotbal! Un portar a fost eliminat imediat dupa ce aparase un penalty! Ce a facut imediat dupa faza VIDEO

Azerbaidjan Campionate externe
Data publicarii: Marti 25 Februarie 2014, 17:39
Data actualizarii: Marti 25 Februarie 2014, 17:39

►Bourceanu, scoate topoarele: TE VEZi cu Pirlo si Buffon! Trabzonspor - Juventus, joi 22:00, LIVE la Sport.ro si Voyo.ro!

Meciul dintre Qabala si Ravan din ultima etapa din Azerbaidjan a oferit un moment cu adevarat inedit. Portarul oaspetilor, polonezul Lukasz Sapela, a devenit pentru cateva clipe erou dupa ce a aparat un penalty in a 2-a repriza. Cateva clipe mai tarziu, arbitrul partidei ii acorda cartonas rosu! Acesta a considerat ca bucuria polonezului a fost cu tenta obscena

Chiar daca au jucat mai bine de 15 minute cu un om in plus, cei de la Qabala, echipa antrenata de Yuri Semin, nu a reusit sa se impuna, meciul terminandu-se 0-0. In urma acestui rezultat, Qabala ramane la 4 puncte in clasament de Qarabag.

Insolite : Il arrête un penalty et se fait... de le10sport

Sursa video: Le 10 Sport