Moment ISTORIC in liga a 5-a! Faza dementiala pe care nu poate s-o repete nimeni in fotbal s-a produs pe CAMP! Ce s-a intamplat

Video Campionate externe
Data publicarii: Marti 16 Aprilie 2013, 14:49
Data actualizarii: Marti 16 Aprilie 2013, 14:48

Pentru clipe ca astea iubesti fotbalul. Momentele in care iti dai seama ca nimic nu e mai important decat pasiunea care te tine pe stadion sau in fata TV-ului fac toti banii!

Un portar din Liga a 5-a poloneza a ajuns erou national dupa numai doua minute! A aparat doua penalty-uri dictate la atacuri consecutive de un arbitru care voia neaparat ca echipa gazda sa castige!

Pomorzanin - Chemik s-a terminat 0-1 dupa ce Mariusz Tetera a facut numere de iluzionism pentru a apara doua lovituri de la 11 metri dictate impotriva echipei lui! Chiar daca simularile sunt ridicole, arbitrul n-a avut nicio emotie sa dea penalty-urile la doua minute distanta unul de celalalt!