Meci senzational in Anglia! In minutul 68 era 2-0 pentru oaspeti, nu o sa crezi cat era scorul 127 de secunde mai tarziu

Campionate externe
Data publicarii: Marti 25 Martie 2014, 14:10
Data actualizarii: Marti 25 Martie 2014, 14:57

►PRO TV prezinta: Petrolul - Astra, miercuri 20:30 si Steaua - Dinamo, joi 20:30! Fotbal pentru toata lumea!

Meci senzational intre Wimbledon si Cheltenham, in ultima etapa din League Two in Anglia. Gazdele au reusit o performanta rara, aceea de a marca 3 goluri in putin peste 2 minute.

Oaspetii conduceau cu 2-0 in minutul 49, avantaj care s-a mentinut timp de 20 de minute. In minutul 69, Hylton a inscris pentru 1-2. Cateva secunde mai tarziu, Nicholson a egalat, 2-2, pentru ca un minut mai tarziu acelasi Hylton a facut 3-2 pentru gazde.

In final, meciul s-a terminat 4-3 pentru gazde, Taylor egaland in minutul 74 pentru ca Wimbledon sa faca 4-3 in al 7-lea minut de prelungiri.