Jucatorul FANTOMA a dat un gol GENIAL! Lovitura SUPER SONICA in fata lui Rusescu, Raul a ramas STATUIE dupa ce a vazut asta! Vezi faza

Campionate externe
Data publicarii: Luni 20 Ianuarie 2014, 10:53
Data actualizarii: Luni 20 Ianuarie 2014, 10:55

Chiar cand echipa care il plateste era masacrata in Premier League, el reusea ASTA!

Portughezul Bebe a dat un gol senzational pentru Pacos Ferreira in meciul cu Braga. Jucatorul cumparat de Man United cu 8 milioane de euro din Portugalia cand nimeni nu auzise de el le-a aratat fanilor englezi ca poate fi mai mult decat un transfer ratat pe Old Trafford.  Asta daca va primi vreo sansa din partea lui David Moyes cand ii expira imprumutul la fosta adversara a Pandurilor din Europa League.

In minutul 72 al partidei cu Braga, Bebe a trimis senzational, din afara careului pentru 1-1! Echipa lui Rusescu a ratat victoria si ramane abia pe 7 in Portugalia. Fostul stelist a prins toate minutele in teren