Griji pentru Radoi! Cu 6 goluri marcate si 3 reusite in 4 min., Partizan isi distruge adversara inaintea meciului cu Steaua. VIDEO

Partizan Belgrad Steaua Campionate externe
Data publicarii: Duminica 26 Iulie 2015, 10:50
Data actualizarii: Duminica 26 Iulie 2015, 10:51

STEAUA - PARTIZAN E MIERCURI LIVE LA PROTV DE LA 21:30

In timp ce Steaua a facut 1-1 folosind echipa a doua in meciul cu CFR Cluj, Partizan defileaza in startul de sezon din Serbia. E lider dupa doua etape, cu 6 puncte si un golaveraj fantastic: 10-0.

In ultimul meci din Serbia, Partizan a zdrobit-o pe Jagodina cu 6-0, dupa ce Bojinov si Zikvovic au marcat trei goluri in patru minute (12, 13, 15).

Ninkovic, cu un gol in minutul 50, si Ivan Saponjic, cu o dubla in minutele 71 si 80, au facut ca tabela sa arate 6-0 la final.