VIDEO INCREDIBIL! Moti a dus BLESTEMUL Champions League in Bulgaria! DRAMA ingrozitoare traita cu Ludogorets!

Cosmin Moti Champions League Ludogorets Calificari
Data publicarii: Joi 26 Iulie 2012, 09:15
Data actualizarii: Joi 26 Iulie 2012, 09:18

Moti a lasat-o pe Dinamo pentru campioana Bulgariei, insa tot n-a reusit sa ajunga in grupele Champions League. Mai mult, a retrait un cosmar vechi al "cainilor".

Campioana Bulgariei a fost la un pas sa se califice in play-off-ul Champions League dupa 1-1 cu Dinamo Zagreb in tur, insa echipa lui Moti a fost invinsa in returul din Croatia cu 3-2 in minutul 98!!!

Ludogorets a condus cu 1-0 si 2-1 la Zagreb, insa Dinamo a revenit de fiecare data si a egalat. Arbitrul a lasat partida sa se joace pana in minutul 98, cand croatii au marcat golul victoriei!

Infrangerea este mai dureroasa pentru Moti, care intrase pe teren cu doar doua minute inainte de final!! Arbitrul a fluierat sfarsitul imediat dupa gol, nelasandu-i pe bulgari sa mai reia mingea de la centru!