Ludogorets a facut spectacol in ultima etapa! Un olandez a reusit un super-gol in victoria cu 4-1! Moti a fost integralist VIDEO

Data publicarii: Duminica 10 August 2014, 20:55
Data actualizarii: Duminica 10 August 2014, 20:55

Steaua vrea sa anunte luni transferul lui Hamza! Seful Stelei, Argaseala a lasat pentru doua ore negocierile cu Hamza! A fost spion pentru Galca la meciul lui Ludogoret!

Ludugoret a castigat cu 4-1 in ultima etapa la Plovdiv, cu Lokomotiv! A dat, insa, peste cea mai slaba aparare din Bulgaria! Moti a fost jucat tot meciul. Ludogoret a deschis scorul dupa o gafa uriasa a portarului lui Plovdiv!

Ludogoret a avut 3-0 la pauza. Cel mai frumos gol l-a dat in repriza a doua. L-a reusit un olandez. Adversara Stelei din play-off-ul ligii a luat un singur gol, in prelungiri!

"Sper din tot sufletul ca Steaua sa joace in CL! In conditiile in care e recesiune ca peste tot, banii din CL sunt foarte importanti!"