LIVE VIDEO BLOG Premier League | GOL fabulos al lui Chiriches din afara careului! Mii de reactii pe net! Vezi cum a marcat primul gol in Anglia! VIDEO

Premier League Costel Pantilimon Vlad Chiriches Anglia
Data publicarii: Miercuri 04 Decembrie 2013, 23:32
Data actualizarii: Joi 05 Decembrie 2013, 08:55

►JOI, 20:30, PRO TV: Steaua - Otelul! Bate Cupa!

Chiriches a marcat primul gol al sau in Anglia. Spurs era condusa cu 1-0 de Fulham, cand romanul a sutat puternic de la 25 de metri. Portarul nu a avut nicio sansa - VIDEO AICI

Lovely first ever goal for Spurs from Vlad Chiriches. Can't stop scoring from outside the box, Spurs

— Ali Tweedale (@alitweedale) December 4, 2013

Fulham 1-2 Tottenham

Min. 82 GOL Holtby! VIDEO

Min. 74 GOL CHIRICHES!  Romanul marcheaza cu un sut superb din afara careului! Mingea se duce puternic la coltul lung de la 25 de metri!

Min. 56 GOL Dejagah! VIDEO

West Bromwich Albion 2-3 Manchester City  - VEZI AICI REZUMATUL!

Pantilimon a incasat doua goluri in finalul meciului si are emotii pentru locul in poarta lui City etapa viitoare! In minutul 85, portarul roman si-a bagat din greseala mingea in poarta. Anichebe a trimis un sut de langa Kolarov, insa mingea s-ar fi dus pe langa daca nu il lovea pe Pantilimon. In minutele de prelungirea, acelasi Anichebe a marcat inca o data. S-a terminat 3-2 pentru City!

Min 90+3 - 2-3 Gol Anichebe!

Min 85 - 1-3 Autogol Pantilimon!

Min. 74 - 0-3 Gol Y. Toure! VIDEO

Min. 24 - 0-2 Gol Y. Toure! VIDEO

Min. 9 - 0-1 Gol Aguero! VIDEO

Manchester United 0-1 Everton