CEA MAI TR12TA ZI pentru United | Ferguson si-a luat ADIO de la Old Trafford cu o victorie in ultimele minute! Imagini impresionante din tribune:

Anglia
Data publicarii: Duminica 12 Mai 2013, 22:20
Data actualizarii: Duminica 12 Mai 2013, 22:24

Manchester United a castigat meciul cu Swansea, scor 2-1, cu un gol marcat in minutul 87 de Rio Ferdinand. Alex Ferguson a fost primit cu garda de onoare la ultimul meci pe Old Trafford.

Manchester United a jucat astazi ultimul meci pe Old Trafford sub comanda celui care a fost pe banca echipei in ultimii 27 de ani.

Alex Ferguson si-a luat adio de la suporteri in fata unui stadion arhiplin, intr-o atmosfera superba de sarbatoare.

UPDATE: Manchester United a castigat partida cu Swansea, scor 2-1, cu un gol inscris in minutul 87 de Rio Ferdinand.

UPDATE: Coregrafie din 70.000 de stegulete pe Old Trafford. "CHAMPIONS" la tribuna a II-a, "20" la peluza din stanga, "13" la peluza din dreapta.

20 de titluri in total, 13 luate cu Ferguson, 'champions 2013'... frumos.

UPDATE: Alex Ferguson a fost primit cu Garda de Onoare pe Old Trafford. Imagini impresionante AICI