Cea mai tare culturista din Serbia a facut senzatie la Timisoara! Sportiva l-a provocat la duel pe Novak Djokovic
Concurente din Serbia, Ungaria, Spania si Cehia si-au umflat muschii la Timisoara.
O admiratoare a lui Djokovic din Serbia a plecat acasa cu premiul si a lansat o provocare pentru fostul lider ATP:
"Poate o sa fiu mai buna ca el! De fapt, sunt mai buna decat el!"
Un ungur a castigat la baieti, iar un spaniol i-a transmis lui Contra sa nu se astepte la cadouri de la Ramos si Alcacer. Culturistul mananca fotbal pe paine.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News