REACTIA incredibila a Flaviei Pennetta impotriva unui fan roman! "Ce e asta, ce e asta?!" Ce i-a strigat barbatul! VIDEO

Tenis
Data publicarii: Marti 31 Martie 2015, 07:37
Data actualizarii: Marti 31 Martie 2015, 07:48

Simona Halep 6-3, 7-5 Flavia Pennetta in optimi la Miami! - DETALII AICI

Simona a castigat lejer primul set al meciului cu Flavia Pennetta, insa in cel de-al doilea a trait periculos - adversarei sale ii intrau toate mingile, astfel ca, pana la urma, Flavia a condus si cu 5-2!

Un moment de cotitura pentru moralul Flaviei Pennetta a fost la 3-5, in setul secund. Halep a facut 40-30, iar Flavia a inceput sa se enerveze tot mai mult, in timp ce fanii romani o incurajau pe Simona.

Totul a culminat la o minge prin care Pennetta a facut 40-40, una pe care parea ca nu o va trimite in teren. Din tribuna s-a auzit "asta e!", imediat dupa lovitura Simonei, pana sa returneze Pennetta. Imediat dupa egalare, italianca s-a dus la arbitrul de scaun, vociferand: "Ce e asta, ce e asta?!"

VIDEO AICI CU FAZA

Pana la urma, era deja prea tarziu pentru Pennetta: Simona si-a continuat jocul spectaculos, a revenit si a castigat si setul doi, cu 7-5.