VIDEO Iacob, gol dupa o cursa fenomenala in Grecia! Buga, gol pentru Skoda!

Data publicarii: Duminica 21 Martie 2010, 21:15
Data actualizarii: Duminica 21 Martie 2010, 21:38

Victoras Iacob a inscris un gol in partida pe care echipa sa, Iraklis Salonic a castigat-o cu  3-1 (1-1), in fata formatiei Ergotelis Creta, in etapa a 27-a a campionatului Greciei.

Iacob, care a fost integralist, a inscris in minutul 65. Celelalte goluri ale oaspetilor au fost marcat de Papazacharias '37 si Lequi '87, in timp ce pentru gazde a inscris Leal, in minutul 14.

Mijlocasul Bogdan Mara a fost introdus pe teren in minutul 70 la Iraklis.

Atacantul Mugurel Buga a inscris un gol in partida pe care echipa sa, Skoda Xanthi a castigat-o, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), in fata formatiei Asteras Tripolis. Buga, care a fost integralist, a inscris in minutul 83. Celalalt gol al invingatorilor a fost marcat de Souanis, in minutul 72.

Mijlocasul Florin Stanga a fost titular la Xanthi, dar a fost inlocuit in minutul 66.