Il mai tii minte pe Razvan Ochirosii? Fostul fotbalist al Stelei a ajuns sa marcheze alaturi de Andone in Spania: VIDEO

Razvan Ochirosii Alcorcon Segunda Division Spania Steaua Stranieri
Data publicarii: Duminica 25 Octombrie 2015, 08:15
Data actualizarii: Duminica 25 Octombrie 2015, 09:05

Vezi si - Gol marcat de Florin Andone pentru Cordoba. Echipa romanului a avut insa parte de un final de cosmar in meciul cu Alaves.

Razvan Ochirosii, fostul fotbalist al Stelei, a ajuns sa dea goluri in liga a doua spaniola.

Candva o mare speranta a campioanei Romaniei, ba chiar avand inca titlul de cel mai tanar marcator al Stelei in Liga Campionilor, dupa ce a inscris impotriva slovenilor de la Gorica, Ochirosii joaca acum la Alcorcon.

Razvan Ochirosii a primit in etapa a 10-a a ligii secunde spaniole sansa de a juca titular la Alcorcon si a facut un meci bun. Acesta a inscris in minutul 17 al meciului cu Llagostera, castigat de echipa sa cu 6-1.

Ochirosii a dat si etapa trecuta o pasa decisiva, in meciul pierdut insa cu Oviedo.

Cu Llagostera, acesta a dat si o pasa decisiva pentru David Rodriguez, in minutul 37.