VIDEO | Goooool Man! Bijuterie a lui Dennis Man in derby-ul romanilor din Serie A! Cum a inscris cu Cagliari

Stranieri Goooool Man! Bijuterie a lui Dennis Man in derby-ul romanilor din Serie A! Cum a inscris cu Cagliari
Data publicarii: Sambata 17 Aprilie 2021, 23:25
Data actualizarii: Duminica 18 Aprilie 2021, 01:48

Dennis Man a inscris pentru Parma, in duelul cu Cagliari si a ajuns la doua goluri marcate in ultimele trei meciuri de Serie A.

Dennis Man a inscris pentru 3-1, dupa ce a recuperat balonul in 20 de metri, iar apoi a ajuns la marginea careului si a sutat in minutul 59 spre poarta lui Vicario, portarul italian nu a avut vreo sansa de a respinge.

• Goooool Man! Bijuterie a lui Dennis Man in derby-ul romanilor din Serie A! Cum a inscris cu Cagliari

Trimis titular si in acest meci, Dennis Man ii rasplateste astfel increderea lui Roberto D'Aversa. Jucatorul roman a fost inlocuit in minutul 73.

Man a ajuns la doua goluri inscrise in tricoul Parmei de la transfer.