FAZA ANULUI in Europa! Romanul care l-a descoperit pe Ronaldo, dat afara pentru ca a vrut sa faca PIPI pe teren! Ce a patit Boloni in Grecia

Ladislau Boloni PAOK Salonic Stranieri
Data publicarii: Duminica 25 Martie 2012, 23:19
Data actualizarii: Luni 26 Martie 2012, 09:52

Boloni e omul zilei in Grecia dupa faza asta! A fost eliminat de pe banca dintr-un motiv incredibil!

Cu cateva minute inainte de pauza meciului cu Kerkyra, castigat de PAOK cu 4-0, Boloni a plecat la cabine fara acordul arbitrilor S-a intors rapid, insa a avut o surpriza. A fost eliminat pentru ca nu primise acceptul oficialilor pentru a merge sa... urineze la toaleta! Reactia antrenorului roman i-a scos din sarite pe arbitri, care l-au trimis definitiv la vestiare. "Ce voiati, sa fac pipi pe teren?", i-a intrebat Boloni inainte sa fie dat afara de pe banca!

Chiar daca n-a putut sa se bucure pentru goluri alaturi de jucatorii lui, Boloni a trait o seara magica in tribuna! PAOK a facut show, Lazar a dat doua goluri si o pasa de gol, iar fanii viseaza la Champions League!