ONE MAN SHOW! Ronaldo a avut ratarea carierei, a inceput sa rada cand a vazut cum a tras! Ce i-a facut lui Marcelo dupa meci

Cristiano Ronaldo Real Madrid Spania
Data publicarii: Miercuri 19 August 2015, 10:38
Data actualizarii: Miercuri 19 August 2015, 10:52

Cristiano Ronaldo a revenit in echipa Realului, insa nu a avut cea mai buna evolutie.

Real Madrid 2-1 Galatasaray / Real a jucat ultima partida amicala inainte de startul sezonului 2015/2016 - meciul pentru Trofeul Bernabeu a fost castigat de Real in urma golurilor lui Nacho (17) si Marcelo (81), pentru echipa turca inscriind Sneijder (52).

Cristiano Ronaldo a fost integralist pentru Real, insa pauza s-a vazut - atacantul Realului nu a jucat cu Valerenga din cauza unor probleme la spate iar cu Galata a ratat cea mai mare ocazie a meciului.

In prima repriza, Ronaldo a trimis peste poarta la o faza la care nu avea niciun adversar langa el la 11 metri de poarta. Cu toate astea, Ronaldo a fost pus pe glume - el i-a stricat interviul de la final lui Marcelona, cel care a marcat un golul decisiv dupa o cursa superba.