Alibec a intrat pe Facebook si le-a multumit suporterilor pentru primirea de la Cluj. Mesajul postat dupa cele 13 minute jucate aseara

Denis Alibec Echipa Nationala Romania Turcia Nationala
Data publicarii: Vineri 10 Noiembrie 2017, 15:27
Data actualizarii: Vineri 10 Noiembrie 2017, 16:37

Denis Alibec a primit 13 minute din partea lui Cosmin Contra in meciul cu Turcia. Acesta a fost introdus in locul lui Nicusor Stanciu si a avut parte de o primire cu aplauze pe stadionul CFR-ului.

Denis Alibec a primit un plus de incredere din partea selectionerului Cosmin Contra, dar si a fanilor care au asistat la meciul castigat de Romania impotriva Turciei, scor 2-0. Atacantul a fost introdus de Cosmin Contra pe teren in minutul 77 al partidei si a fost intampinat cu aplauze de spectatori.

Primirea de care a avut parte in Gruia l-a incarcat pozitiv pe Denis Alibec.

"Le multumesc suporterilor pentru incurajarile de la meciul cu Turcia. Am inteles mesajul. Va iubesc! Hai, Romania", a scris el pe Facebook.