Vaslui, Rapid si Steaua profita de egaluri si se apropie de CFR si Dinamo! Comenteaza aici etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 12 Martie 2012, 22:16
Data actualizarii: Luni 12 Martie 2012, 23:23

Vineri 9 Martie
'Barcelona' din Liga 1 e Vaslui! 3 gafe de portar ii duc peste Steaua si la 7puncte de lider! FC Vaslui 4-0 Concordia Chiajna
CFR e liderul Romaniei, Kapetanos rateaza ca TORRES in ultima secunda a meciului: Gaz Metan 1-1 CFR Cluj!

Sambata 10 Martie
Campioana MEDIOCRILOR! Otelul, inghetata de BLESTEMUL retrogradatelor! Otelul 0-0 Ceahlaul
Meci NEBUN la Tg Jiu, Pandurii egaleaza in 10 oameni dintr-un penalty usor acordat! Niculae a ratat victoria din 3m in minutul 87! Pandurii 2-2 Dinamo!

Duminica 11 Martie
Sportul e LIDER in 2012! Sumudica a innebunit pe margine: Brasovul a avut gol anulat in prelungiri! Sportul 2-1 FC Brasov!
Bataie cu bulgari! Super meci in zapada! FCM Tg. Mures 0-0 Vointa Sibiu! Lacatus, intr-o situatie DISPERATA la Tg. Mures!
Rapid se apropie de la 3 puncte de Dinamo, meciul a inceput cu un scandal MONSTRU! Rapid 2-0 Petrolul! Vezi toate fazele:

Luni 12 Martie
Sase, vine Steaua! Rusescu aduce echipa lui Stan la 6 puncte de Dinamo. Universitatea Cluj 0-1 Steaua
Astra intoarce rezultatul dupa ce a luat gol in secunda 15 dar pierde un jucator pentru meciul cu Steaua! Super-gol Spadacio! Astra 3-1 Mioveni!