"Nu o sa mai vin in Romania sa antrenez. Asa gandesc acum. Nu stiu daca maine o sa gandesc la fel. Sunt prea multe scandaluri in Romania, nu e liniste deloc. Aici totul este foarte bine, e liniste, se repecta foarte mult oamenii, nu e ca in Romania", spune Olaroiu la gsptv.