CSA Steaua 1-1 AFC Asalt | Pas gresit pentru echipa lui Lacatus: CSA, egalata dupa un gol fabulos de la 50 de metri! Scandal la intrare: jandarmii au dat cu gaze lacrimogene

csa steaua AFC Asalt Fotbal intern
Data publicarii: Sambata 04 Noiembrie 2017, 14:38
Data actualizarii: Sambata 04 Noiembrie 2017, 16:32

CSA Steaua, pas gresit pe teren propriu. Echipa antrenatat de Ion Ion a remizat cu FC Asalt in etapa a 11-a din liga a patra, scor 1-1.

UPDATE:  CSA Steaua a deschis scorul prin Predescu in minutul 5 din penalty. Pe finalul primei reprize, in minutul 44, Predescu si-a lasat echipa in 10 dupa ce a primit al doilea cartonas galben. FC Asalt a reusit sa egaleze in minutul 61 dupa un gol fabulos de la mijlocul terenului.

CSA Steaua intalneste in liga a patra, seria pe Bucuresti, formatia AFC Asalt.

ProSport scrie ca la intrarea inmicutele tribune ale terenului pe care joaca CSA in Ghencea, jandarmii au dat cu gaze lacrimogene, dupa o busculada creata de suporterii care au asitat la meciul de rugby Steaua - Dinamo si apoi au vrut sa mearga la cel de fotbal.

CSA Steaua ocupa locul 2 in clasament, avand insa un meci mai putin decat Academia Rapid. Ros-albastrii au un golaveraj de 59 cu 2.