Marti 29 Mai 2018, 21:50

Cel mai BATRAN fotbalist din lume are 71 de ani! A dat gol la 3 minute dupa ce a intrat pe teren! VIDEO

Cel mai batran fotbalist legitimat are ... 71 de ani. E aproape de-o seama cu Mircea Lucescu.

Lituania - Romania, 11 octombrie, 21:45. Romania - Serbia, 16 octombrie, 16:00 - LIVE LA PROTV! Nationala de tineret, spre EURO: Romania - Tara Galilor, 12 octombrie, 19:00 la PROX!

Urmareste Sport.ro pe Instagram: cele mai tari imagini din sport!

Bunicul din fotbal e polonez si joaca intr-o liga inferioara. El a marcat in ultimul meci la doar 3 minute dupa ce a intrat pe teren. S-a bucurat ca un copil alaturi de colegii care-i pot fi copii si chiar nepoti.

Bogdan Glabicki e nascut in 1947 si joaca pentru Hutnik Huta Czechy in liga a sasea din Polonia.

Negocieri dure în PSD, LIVE TEXT. Neacşu: Tot ce am de spus voi spune în faţa colegilor de partid