JUVENTUS 3-0 CHIEVO | Cristiano Ronaldo a ratat un penalty si alte 2 ocazii imense, doi jucatori au marcat in premiera in acest sezon
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE

Autor: Sport.ro
Luni 21 Ianuarie 2019, 23:23

In acest weekend sunt programate multe meciuri interesante in cele mai tari ligi europene.

18:35 19 Jan GOOOL LIVEPOOL! Salah inscrie dupa o greseala uriasa a portarului celor de la Palace.

18:24 19 Jan GOOOL CRYSTAL PALACE! Tomkins restabileste egalitatea in minutul 66! Liverpool trebuie sa munceasca pentru victorie, pentru ca cei de la Crystal Palace nu se lasa!

18:12 19 Jan GOOOOL LIVERPOOL! Condusa la pauza cu 1-0, Liverpool a intors meciul in favoarea ei in doar 8 minute!!! Firmino a facut 2-1!
18:06 19 Jan GOOOL LIVEPOOL! Salah egaleaza inca din inceputul reprizei secunde!

17:44 19 Jan GOOOL MANCHESTER UNITED! Rashford mareste diferenta echipei lui Solskjaer inainte de pauza!

17:36 19 Jan GOOOL CRSYSTAL PALACE! Townsend deschide scorul in minutul 34!

17:29 19 Jan GOOOL MANCHESTER UNITED! Paul Pogba deschide scorul in minutul 28!

13:34 19 Jan Iata partidele de astazi

23:17 18 Jan GOOOL BAYERN! Lewandowski da lovitura decisiva cu 5 minute inainte de final!

22:48 18 Jan GOOOL HOFFENHEIM! Schulz aduce echipa sa din nou in carti!

22:19 18 Jan GOOOL BAYERN! Goretzka reuseste dubla si mareste avantajul lui Bayern inainte de pauza!

22:09 18 Jan GOOOL BAYERN! Goretzka deschide scorul dintr-o faza superba, cu un sut pe diagonala!

20:49 18 Jan Iata echipele de start la Hoffenheim - Bayern

17:15 18 Jan

Printre partidele deosebite din acest final de saptamana se afla derby-ul londonez dintre Arsenal si Chelsea, care s-a jucat pentru prima data in 1907, intalnirea de Champions League dintre Real Madrid si FC Sevilla, meciul dintre primele doua clasate din Turcia (Trabzonspor - Istanbul BB), un duel pentru un loc de cupe europene (AS Roma - Torino FC) si altul pentru o pozitie de Champions League (Napoli - Lazio) din Italia, dar si infruntarea dintre echipele la moda din Germania (Leipzig - Dortmund).

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Munchen (Germania, vineri, 18 ianuarie, 21.30)

Getafe - Alaves (Spania, vineri, 18 ianuarie, 22.00)