VIDEO EXCLUSIV West Ham - Sevilla 2-0, Lyon - Porto 1-1 și Roma - Vitesse 1-1 | Yarmolenko o duce pe West Ham în sferturile Europa League

Europa League pro x Voyo voyo news Europa League
Data publicarii: Joi 17 Martie 2022, 18:02
Data actualizarii: Vineri 18 Martie 2022, 00:35
PRO X și VOYO transmit cele mai tari dueluri din Europa League.

West Ham - Sevilla 2-0, LIVE pe PRO X și VOYO

Final.

Min. 112: GOL West Ham! Intrat pe finalul meciului, meciului, Yarmolenko reușește să marcheze golul care îi poate duce pe londonezi în sferturile Europa League.

Min. 39: GOL West Ham! Antonio centrează perfect pentru Soucek, iar mijlocașul central deschide scorul cu o lovitură de cap.

Min. 1: A început meciul.

Echipele de start

West Ham: Areola - Johnson, Dawson, Zouma, Cresswell - Soucek, Rice, Lanzini - Fornals, Antonio, Cenrahma

Sevilla: Bono - Navas, Kounde, Gudelj, Augustinsson - Jordan, Delaney, Rakitic - Corona, En Nesyri, Martial

Lyon - Porto 1-1 LIVE pe VOYO

Final.

Min. 27: GOL Porto! Portughezii pornesc pe contraatac, iar Pepe finalizează acțiunea cu un voleu senzațional.

Min. 13: GOL Lyon! Dembele se descotorosește de fundașii lui Porto și deschide scorul.

Lyon: Lopes - Dubois, Mendes, Lukeba, Emerson - Ekambi, Ndombele, Caqueret, Faivre - Paqueta, Dembele

FC Porto: Costa - Zaidu, Pepe, Mbemba, Costa - Eustaquio, Grujic - Galeno, Vieira, Pepe - Martinez

Roma - Vitesse 1-1 LIVE pe VOYO

Final.

Min. 90+1: GOL AS Roma! Abramah îi aduce lui Mourinho calificarea în sferturile Europa League.

Min. 62: GOL Vitesse! Wittek marchează un gol fenomenal din afara careului.

AS Roma: Patricio - Ibanez, Smalling, Kumbulla - Maitland-Niles, Pellegrini, Veretout, Vina - Zaniolo, Abraham, Mkhitaryan

Vitesse: Houwen - Dasa, Doekhi, Rasmussen, Witek - Tronstad, Bazoer, Domgjoni - Huisman - Grbic, Openda

Bayern Leverkusen - Atalanta 0-1, LIVE pe VOYO

Final.

Min. 90+1: GOL Atalanta! Boga reușește o cursă senzațională din propria jumătate de teren și îi aduce victoria lui Gasperini.

Bayern Leverkusen: Hradecky - Fosu-Mensah, Tah, Tapsoba, Hincapie - Aranguiz - Palacios, Demirbay - Diaby, Adli, Bakker

Atalanta: Musso - Toloi, Demiral, Palomino - Hateboer, De Roon, Freuler, Zappacosta - Koompmeiners - Malinovsky, Muriel

Rennes - Leicester 2-1 LIVE pe VOYO

Final.

Min. 75: GOL Rennes! Tait îl învinge pe Schmeichel și o readuce pe Rennes în joc.

Min. 51: GOL Leicester! Fofana marchează în urma unui corner și restabilește egalitatea cu o lovitură de cap.

Min. 8: GOL Renes! Francezii desschid scorul prin Bourigeaud.

Min 1: A început meciul.

Rennes: Alemdar - Traore, Omari, Aguerd, Truffert - Majer, Martin, Santamaria - Bourigeaud, Laborde, Terrier

Leicester: Schmeichel - Justin, Amartey, Fofana, Thomas, Tielemans, Ndidi, Dewsburry-Hall - Albrighton, Iheanacho, Barnes